Закон, який повинен зменшити тиск на бізнес, розробили в Україні - 3 Жовтня 2019

Був розроблений законопроект №2172, в якому пропонують зменшити навантаження на суб’єктів господарювання різними типами перевірок. За словами законотворців, це дозволить підвищити якість нехарчової продукції та зробить її ближчою до стандартів ЄС. Об этом сообщает news-front.in.ua со ссылкой на СМИ.

Якщо законопроект поставлять на голосування, то підприємців очікують як до позитивні, так і негативні зміни.

Повноваження контролюючих органів будуть обмежені. У тому числі, будуть заборонені перевірки продукції, іншого виду, категорії або групи, що не є предметом конкретної перевірки. Також, документ забороняє проводити перевірки за відсутності документально підтверджених підстав небезпечності продукції.

Однак, при зменшенні рівня нагляду, законотворці пропонують збільшити санкції за невиконання рішення органу державного ринкового нагляду про вжиття заходів стосовно безпечності продукції. Для виробників неналежної продукції санкції збільшать до 102 тис.₴ А для розповсюджувачів таких товарів штрафи підвищать до 68 тис.₴Джерело статті: “http://nowyny.com/news/zakon_jakij_povinen_zmenshiti_tisk_na_biznes_rozrobili_v_ukrajini/2019-10-03-13673”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя